Wallpapers

Arthur/Kiku

25. listopadu 2009 v 18:27 | Majja von Perivian
Nazdar děcka.
Jsem tu zas, tentokrát s jedním starým wallpaperem. Neustále jsem si říkala, že ho zveřejním, až když udělám ještě další wall. Jenže se mi nechtělo...A tak asi tak po měsíci jsem si řekla, že ho tady dám. Momentálně dělám na avatarech s Gilbem a Ludwigem (a slohovce o 17.listopadu)
Poslouchající: Greeks are sexy 8-)
Poznámka: Jo, líbí se mi němčina a hodlám se ji učit. (sexy to jazyk )

Haruma, Jin

13. srpna 2009 v 8:45 | Majja von Perivian
Nebudem to zbytečně okecávat...

Jin a Kame

27. června 2009 v 16:38 | Majja
Yoshaa!
Už dlouho jsem nevyrobila žádný wallpaper, ale jelikož jsem procházela tolik LJ s grafikou, tak jsem měla chuť nějaký ten wall udělat. Mám už i připravené obrázky na avatary a ještě udělám nový design, překopu rubriky a začnu tak nějak znovu. Teď začínají prázdniny (i když mi začínají oficiálně až ve středu) a tak můžete čekat víc grafiky (ale první týden ne, to budu pryč).
Nedávno jsem se prohrabovala starými články tady na blogu a smála se, jak jsem tehdy každý týden měla nový "layout" :D A jak jsem (celkem) často přidávala nové články. Jó kde jsou ty doby?
Ale abych nezdržovala: Dám tady dva odkazy na ty wallpapery. Ty jsou nahrané na devu a jestli je chcete vidět v originální velikosti, musíte kliknout na download. Toť vše, konec hlášení :)

Lavi/Yuu:Sweet winter

26. října 2008 v 19:30 | Majja von Perivian
Já si prostě nedám pokoj! Já asi budu patlat wallpapery pořád dokola, dokud se je nenaučím(Tentokrát už má rozměry 1024x786 px tuším)
Takže asi očekávejte příval wallpaperů(po nekonečně dlouhé době jsem vlezla na svůj deviantart a upravila to tam tak, že teď chci konečně přispívat!)
Proč zimu, když je teprve podzim? Já totiž vybírala obrázky na zimní layout pro PatushQu, ale nějak se to zvrtlo...

Allen Walker

23. října 2008 v 14:54 | Majja von Perivian
Ano, ještě pořád žiju(bohužel). Četla jsem si vaše žádosti o layouty a udělám je(i když u některých nevím, jestli to vůbec půjde). Budu se snažit je udělat co nejdřív, ale s mou leností...no...Prozatím mám layout pro verinku a pak se vrhnu na nějaký, který vypadá asi nejnormálněji z těch, které jsem dostala :D
Dlouhou dobu jsem přemýšlela, co bych tady mohla přidat, ale nic mě nenapadalo. Teda na Halloween, to se těšte :D O Halloweenu totiž neožívají jenom nějaké ty stvůry a strašidla, ale dokonce i můj blog! :D

K původnímu tématu, které jsem chtěla napsat...Zase jsem se přesvědčila, že wallpapery prostě neumím :D Já nevím proč, ale z nějakého naprosto neznámého důvodu mi nejdou :-/
Takže sem přidávám pokus s Allenem
 
 

Reklama