About blog

Tramtadadá!

18. října 2009 v 15:00 | Majja
Velevážené publikum (tzn. ti, kteří zbyli),
dovolte mi, abych Vám oznámila, že po dlouhé době je "Welay" konečně zase v provozu.
so...

Takové oznámení...

19. ledna 2009 v 20:43 | Majja von Perivian
Chtěla bych Vám oznámit, že na tento blog budu přidávat už pouze grafiku...
Poslední dobou do wordu zabrousím málo a když už zabrouslím, tak proto, abych napsala nějaký referát, slohovku, aj.
Když jsem o Vánočních prázdninách(!) tam naposledy vlezla a vytvořila začátky tří povídek, tak jsem je nedokončila. Nemám na ně chuť. Jsou hnusné.
Kdo chce číst dál, nechť klikne na celý článek.


Ever Fallen in love

29. listopadu 2008 v 21:02 | Majja von Perivian
No...*přemýšlí jak začít*
Až tu začne hrát ta hudba, tak se nelekněte...Já ji za nějakou dobu zase změním (to bude za chvíli, páč se mi bude líbit zase jiná). Jinak už mám nápad na další layout, co tu bude *ďábelsky si mne ruce* Šárinko těš se!
Jinak...Huh nemám čas...fajn, kecám, čas mám, nemám náladu, nechce se mi sem nic přidávat, bleh.
Konec!

Moudrost nejmoudřejší *chytla hysterický záchvat smíchu ironie*

6. listopadu 2008 v 7:12 | Majja von Perivian
V poslední době nemám chuť cokoliv dělat. Psát mě nebaví (stejně toho na psaní máme dost ve škole), layouty se nedaří. Chtěla jsem omezit psaní fanfiction a začít se věnovat spíše originálním povídkám, ale…Nemám chuť. Dvě povídky mám rozepsané (zbytek jsem smazala) a nechce se mi je dopsat. Stejně jsou k ničemu. Se školou to ale nemá nic společného, i když bych se konečně mohla začít učit. Ani nevím jak, a zítra píšeme čtvrtletní práci z matiky. (A jestli je něco, co mi vyloženě nejde, tak je to matika s fyzikou. Další předměty mi taky nejdou, ale ne tak děsně.)
Takže na nějakou dobu tady asi nebude nic přibývat (říkám asi, protože u mě je možné všechno. Zítra mě třeba osvítí a já zázrakem otevřu Word). Nebudu jako předtím se s něčím hnát, aby to bylo co nejdřív. Stejně je něco takového k ničemu, protože je to pak hnusnější než obvykle. Všechno jde, když se chce (říkává můj děda, čímž mě někdy nehorázně rozčiluje). Jenže mně se nechce.

How to be Em0

20. května 2008 v 14:41 | Majja von Perivian
Každý z nás už jistě slyšel o stylu Em0...Někteří z nás se jím i chtěli stát...A pokud jste se odhodlali být Em0, tak je tohle video určené přesně pro vás :P
 
 

Reklama