Červen 2009

(B)Akanishi

27. června 2009 v 19:20 | Majja von Perivian |  Past Layouts
Jak jsem slíbila, nový layout. Původně jsem chtěla udělat s Yamapim, ale ty obrázky mi nějak neseděly a tak jsem nakonec skončila (zase) u Jina.
Nějak přecházím na jednoduché layouty, začaly se mi strašně líbit. Mám plné zuby těch přetexturovaných, přebrushovaných a přeperovaných. V jednoduchosti je krása a přesně tyhle typy layoutů nacházím na LJ s chlapci z JE.
To by bylo asi vše, co jsem vám chtěla říct.
Jin a Kame

27. června 2009 v 16:38 | Majja |  Wallpapers
Yoshaa!
Už dlouho jsem nevyrobila žádný wallpaper, ale jelikož jsem procházela tolik LJ s grafikou, tak jsem měla chuť nějaký ten wall udělat. Mám už i připravené obrázky na avatary a ještě udělám nový design, překopu rubriky a začnu tak nějak znovu. Teď začínají prázdniny (i když mi začínají oficiálně až ve středu) a tak můžete čekat víc grafiky (ale první týden ne, to budu pryč).
Nedávno jsem se prohrabovala starými články tady na blogu a smála se, jak jsem tehdy každý týden měla nový "layout" :D A jak jsem (celkem) často přidávala nové články. Jó kde jsou ty doby?
Ale abych nezdržovala: Dám tady dva odkazy na ty wallpapery. Ty jsou nahrané na devu a jestli je chcete vidět v originální velikosti, musíte kliknout na download. Toť vše, konec hlášení :)

várka č. 1

17. června 2009 v 7:50 | Majja von Perivian |  nenakódované
Spousta grafiků si založila rubriku nenakódované. Nejdřív se mi nechtělo, ale když se začaly hromadit layouty, které se mi nechtěly nijak nastavovat, popř. nešly nastavit, tak jsem se rozhodla pro založení této rubriky. (A navíc jsem měla výčitky svědomí, že už tu skoro vůbec nic nepřidávám. Já teď slibuju, že se polepším a můžete čekat nějaké ty avatary, pokusím se i o wallpapery atd.)