Jigoku Shoujo

15. ledna 2008 v 11:20 | Majja von Perivian
Takže moje první recenze a zrovna na tohle anime..

Jigoku shoujo je Hororové anime navíc s přístupností 16 + ovšem ne proto, že by se tam vyskytovaly sexuální scény, ale právě díky tomu, že je hororové. Teda na to, že já jsem strašpytel mi to moc strašidelné nepřipadalo takže i tohle anime je pro slabší povahy jako jsem já.
Děj JS je velice jednoduchý na pochopení takže to pochopil i takový člověk jako já.
Představte si(nebo nemusíte), že existuje nějaký člověk, kterého k smrti nenávidíte za něco, co vám kdysi provedl(ale ne za to, že vám ukradl pastelku prosím Vás) a kvůli němu jste schopni i vraždit…Každičká vzpomínka na něho vás přivádí k nepříčetnosti…
Jste na počítači a o půlnoci Vám naskočí černé okno s políčkem, kde můžete napsat jméno člověka, kterého právě tolik nenávidíte s tím, že si pro něho přijde Dívka z Pekla(Enma Ai). Enma Ai si vás společně se svými společníky pak odchytí a dostanete od ní panenku se stužkou. Jakmile stužku rozvážete, dotyčný zemře a bude se smažit v pekle…Krásná představa, že ano? Ovšem má to háček..Když váš nepřítel skončí v pekle, budete mít pečeť na hrudi a jakmile zemřete Vy budete se v pekle smažit taky…Takže…Co teď? Radši budete snášet člověka, kterého tolik nenávidíte jen proto, abyste mohli do nebe nebo se ho radši zbavíte hned a zbytek života budete žít v klidu i když po smrti půjdete do pekla?(osobně volím druhou možnost)
Každá episoda JS vypráví právě o jednom případu, kdy někoho pošlou do pekla…
A hlavní postavy? Žádný Problém i tady v tomhle Anime se vyskytujou hlavní postavy..

Enma Ai

Asi by bylo nejlepší nejdříve začít od jejího vzhledu…Enma
Ai má černé dlouhé vlasy a krvavě rudé oči takže opravdu připomíná nějakou hororovou postavu…Ke všemu ještě bělostný obličej, který neskrývá žádné emoce…
Ai je oblečená do školní uniformy, ale když jde vykonat pomstu, nasadí si květované kimono.
Může působit, že je teprve strašně mladá, ale je jí něco přes stovky…
Bohužel jsem z tohohle anime viděla jen futakomori tj. druhá řada takže z o Ai z její minulosti vím jen, že jako malá holčička byla pohřbená zaživa…Byla obětována.

Ichimoku Ren

Ach druhý oblíbenec z tohohle anime…Ano sladký Ichimoku.
Má tmavě modré nebo černé(vyberte si to moc nejde poznat) vlasy, které má přes jedno oko. To mu umožňuje vidět cokoliv odkudkoliv..
Transformuje se do modré panenky.

Honeonna

Je krásná žena, ale nenechte se mýlit! Je to totiž kostra, která na sebe jen podobu krásné ženy! Dost často změní trochu svůj vzhled a vmísí se do davu a tak získává pro Ai informace.
Transformuje se do červené panenky.

Wanyudo

Je třetím pomocníkem Ai. Je to démon, který má podobu starého muže. Abych pravdu řekla, tak tuhle postavu moc nemusím(proč nemůže být nahrazena nějakým mladým a hezkým?)
Promění se v kočár a slouží jako dopravní prostředek od Ai.
Transformuje se do černé panenky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama